Yuh artık!Galatasaray Terbiyesi Bumu..

Kendi yıldızlarını tribüne çağırıp Fenerliler’e küfür yağdırdılar

FUTBOLUMUZ milli takımımızın etkili futboluyla nasıl alkışı hakettiyse, TT Arena’yı dolduran çoğunluk olan G.Saraylı taraftarlar da o kadar eleştiriyi kucakladı.. Çünkü şike soruşturması sonrası dün akşam yaşananlar bir milli maçta görmediklerimizdendi..

ÖNCE sahaya çıkan F.Bahçeli futbolculara küfür yağdı.. Ardından çoğunluğu G.Saraylı olan tribünler, sadece kendi futbolcularını tribünlere çağırdı, diğer futbolcular ise öylece bakakaldı..

BİZ bunlara üzülürken A Milli Takımımız’ın Kaptanı Emre Belözoğlu’na maç içinde yapılanlarla utandık. Kaptanımıza, ayağına her topu aldığında ıslıklandığı gibi 9’da kendisinin yaptırdığı penaltıyı kullanırken de tribünlerden kin kusuldu.. Böylece bunu da yaşamış olduk. Milli maçta kaptan Emre maç boyu tribünlerden küfürlerle karşılaştı, skorun da bir önemi kalmadı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git